Продавець ввічливий, рослини в гарному стані, добре запаковані, доїхали не ушкодженими, особисто я покупкою задоволена. Замовила вдруге рослини в цьому магазині. Магазин та продавця рекомендую!
Сергій П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре,дякую
Оксана П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарні саджанці, вже посадили. Сподіваюся скоро порадують нас смачненьким. Гарно все спаковано, та приємні ціни
Микола К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
дуже добре
Оля К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарні саджанці полуниці, все сподобалось.
Светлана Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
гарні саджанці,дякую.
Лидия М.
Відмінно
Дуже задоволена і обслуговуванням і рослинами. Замовляю різні рослини вже третій раз і все на відмінно . Дякую.
Продавець ввічливий, рослини в гарному стані, добре запаковані, доїхали не ушкодженими, особисто я покупкою задоволена. Замовила вдруге рослини в цьому магазині. Магазин та продавця рекомендую!
Все добре,дякую
Гарні саджанці, вже посадили. Сподіваюся скоро порадують нас смачненьким. Гарно все спаковано, та приємні ціни
дуже добре
Гарні саджанці полуниці, все сподобалось.
гарні саджанці,дякую.
Дуже задоволена і обслуговуванням і рослинами. Замовляю різні рослини вже третій раз і все на відмінно . Дякую.