Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Rassadnik
+380 (97) 507-21-24
Тетяна
+380 (50) 038-75-66
Владислав
+380 (63) 201-21-55
Олена
Кошик
Відгуки про компанію Rassadnik
Олександер З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена Ч.
Відмінно
Нещодавно натрапила на цей сайт і не пожалкувала. Замовляла багато дерев: абрикоси, груші, черешні і полуницю. Потім дозамовила інжир і хурму. Приємно було те, що усі саджанці живі, видно, що свіжевикопані, не сухі, як на інших сайтах. Тому саджанцями дуже задоволена. Висадила, усі прийнялися і пустили бруньки. Полуниця теж свіжекопана. Жодної сухої не було. З відмінною кореневою. Тепер, сподіваюся, що будуть по сорту. Саджанці просто відмінні. Усім рекомендую.
Олександр Ц.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анастасія Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
ЮЛИЯ Е.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Александр Г.
Відмінно
Богач М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Тетяна З.
Відмінно
Замовляла розсаду в чотирьох різних магазинах сади буковини, клиома сервіс, насіння буковини і на олх і якість в них зовсім погана , і замовивши тут можу впевнено сказати — тут найкраща якість! Рослинки міцні, здорові, з добре розвиненою кореневою системою. Приїхали швидко, гарно запаковані, жодна не постраждала в дорозі. Дуже приємно здивувало, що поклали трохи більше, ніж я замовляла — дрібниця, а така приємна! Рекомендую магазин, обов’язково ще звертатимусь!
Нещодавно натрапила на цей сайт і не пожалкувала. Замовляла багато дерев: абрикоси, груші, черешні і полуницю. Потім дозамовила інжир і хурму. Приємно було те, що усі саджанці живі, видно, що свіжевикопані, не сухі, як на інших сайтах. Тому саджанцями дуже задоволена. Висадила, усі прийнялися і пустили бруньки. Полуниця теж свіжекопана. Жодної сухої не було. З відмінною кореневою. Тепер, сподіваюся, що будуть по сорту. Саджанці просто відмінні. Усім рекомендую.
Замовляла розсаду в чотирьох різних магазинах сади буковини, клиома сервіс, насіння буковини і на олх і якість в них зовсім погана , і замовивши тут можу впевнено сказати — тут найкраща якість! Рослинки міцні, здорові, з добре розвиненою кореневою системою. Приїхали швидко, гарно запаковані, жодна не постраждала в дорозі. Дуже приємно здивувало, що поклали трохи більше, ніж я замовляла — дрібниця, а така приємна! Рекомендую магазин, обов’язково ще звертатимусь!
Рекомендую.