Привіт всім, товар одержав швидко, упаковка чудова,коріння клас, продавець чудовий ,посадили, що буде далі побачимо, дякую
Лариса Л.
Відмінно
Ганна В.
Нейтрально
Саджанці жимолость відповідали заявленим вимогам, а от малина в травні місяці прийшла гола, з 15 саджанців на 2х було маленьке листячко - інші, лише стовбури. Малина дуже розчарувала. Заплатити понад 300 гривень за розчарування.
Привіт всім, товар одержав швидко, упаковка чудова,коріння клас, продавець чудовий ,посадили, що буде далі побачимо, дякую
Саджанці жимолость відповідали заявленим вимогам, а от малина в травні місяці прийшла гола, з 15 саджанців на 2х було маленьке листячко - інші, лише стовбури. Малина дуже розчарувала. Заплатити понад 300 гривень за розчарування.
Всё супер, рослини гарні
Доехали живые, растут))
Все прийшло вчасно, надіюсь що все приживеться