Посилочку отримала, саджанці гарно упаковані, все підписано, продавеця рекомендую , 👍 все супер. Дякую
Євген К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Є.
Відмінно
Людмила С.
Відмінно
Ольга Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Натали Н.
Відмінно
Дуже дякую продавцю!!! Швидка доставка. Гарно упаковано👌 Ввічливо спілкувались з приводу замовлення.Туї приїхали не пошкоджені, все добре! Надіюсь, що приймаються всі і будуть радувати нас. Дякую!!!
Посилочку отримала, саджанці гарно упаковані, все підписано, продавеця рекомендую , 👍 все супер. Дякую
Дуже дякую продавцю!!!
Швидка доставка. Гарно упаковано👌 Ввічливо спілкувались з приводу замовлення.Туї приїхали не пошкоджені, все добре! Надіюсь, що приймаються всі і будуть радувати нас. Дякую!!!
Все дуже добре