
Саджанці спрей троянди Мірабель (Rose Mirabel)
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-12-00-0017
| Назва лат. | Mirabel |
| Назва | Роза Мірабель |
| Оригінатор | Interplant, Нідерланди |
| В/Ш куща | 65-75 / 50 см |
| Забарвлення квітки | червона |
| Розмір квітки | 3-5 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | чашоподібна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система |
Mirabel – яскраво-червона спрей-ружа –цвіте довго і рясно протягом усього сезону. Невеликі махрові квіточки 3 – 5 см діаметром розпускаються з видовжених бутонів на кінцях міцних стебел. Квітки дивовижно виглядають на кущі, при цьому довгі стебла роблять зручною зрізання квітів у святкові букети. Квітки не псуються дощем, не бояться яскравого сонця, їх забарвлення блідне лише в кінці цвітіння. Розмір куща: 65 - 75/50 див. Листя блискуча, здорова.
Роза Mirabel прикрасить сад, особливо добре виглядає вона при посадці невеликими групами, утворюючи яскравий колірний акцент. Підходить для вирощування в якості культури горщика.
Упаковка саджанця:
Коріння саджанців обробляють у розчині, так званої «говорунці» (глиняна+экофлок).
Що сприяє збереженню вологи кореневої системи рослини при транспортуванні до 7 днів і більше.
Далі коріння саджанців упаковують в пакет і щільно паллетируется.
Упаковка герметична і надійна.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
- Ціна: 120 ₴






