
Саджанці чайно-гібридної троянди Сфінкс (Rose Sphinx)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-10-00-0184
| Назва лат. | Rose Sphinx |
| Назва | Троянда Сфінкс |
| Оригінатор | Prego Royalty B. V., Нідерланди, 1997 |
| В/Ш куща | 60-70 / 60 см |
| Забарвлення квітки | яскраво-жовта |
| Розмір квітки | 7-8 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | ажурно-ностальгічна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Особливістю цього сорту є нестандартна форма квітки. Хвилясті пелюстки відгинаються назовні, а форма самої квітки нагадує чашу. Забарвлення квітки яскраве, дуже красиве. Квітки з'являються на невисоких ніжках, перше цвітіння завжди більш рясне і тривале. Троянда Сфінкс - це здоровий, морозостійкий сорт, який прикрасить ваш сад. Хороша стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості. Відмінна стійкість до дощу. Повторноквітуча.
Саджанці чайно-гібридної троянди Сфінкс (Rose Sphinx) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




- Ціна: 145 ₴



