
Саджанці чайно-гібридної троянди Голден Медальйон (Golden Rose Medallion)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-10-00-0071
| Назва лат. | Rose Golden Medallion |
| Назва латинською; | Роза Голден Медальйон |
| Оригінатор | Kordes, Німеччина, 1984 |
| В/Ш куща | 65-80/60 см |
| Забарвлення квітки | жовті |
| Розмір квітки | 10-11 см |
| Аромат | сильний |
| Форма квітки | чашоподібна |
| Стійкість до хвороб | до мучнистої роси (++), до чорної пятнистості (+) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Роза Голден Медальйон (Rose Golden Medallion) - елегантна чайно-гібридна троянда витривала до кліматичних умов. Сорт троянди рясно квітучий, цвітіння повторне. Кущ троянди Компактний у висоту досягає до 80 см, лист густий, щільний. Квітки троянди великі в діаметрі до 11 см, приємного вершково-жовтого кольору, краї пелюсток блідішого відтінку. Цвітіння тривале і рясне, добре цвіте протягом усього літнього періоду до осені. Морозостійкість троянди висока.
Саджанці чайно-гібридної троянди Голден Медальйон (Rose Golden Medallion) Ви можете замовити на сайті інтернет-магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) та доставимо їх Новою Поштою до будь-якого міста України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 145 ₴







