
Саджанці чайно-гібридної троянди Альянс (Rose Alliance)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-10-00-0051
| Назва лат. | Rose Alliance |
| Назва | Троянда Альянс |
| Оригінатор | Keisei Rose Nursery, Японія, 2002 |
| В/Ш куща | 100-120 / 70 см |
| Забарвлення квітки | біколор, всередині пелюстки червоні, зовні білі |
| Розмір квітки | 6-8 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | келихоподібна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Троянда Альянс (Alliance) - красивий двоколірний сорт чайно-гібридної троянди. Квітки ніжні, повторне цвітіння рясне. Квітки розташовані в основному в суцвіттях, махрові, чашоподібної форми. Бутон великий, в діаметрі до 8 см, присутній легкий аромат. Кущ середньої величини, до 120 см, прямостоячий. Ця троянда підходить для оформлення живоплотів і одиночних посадок. Морозостійкість висока.
Саджанці чайно-гібридної троянди Альянс (Rose Alliance) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
- Ціна: 145 ₴








