
Саджанці чайно-гібридної троянди Август Ренуар (Rose Auguste Renoir)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-10-00-0050
| Назва лат. | Rose Auguste Renoir |
| Назва | Троянда Август Ренуар |
| Оригінатор | Meilland, Франція, 1995 |
| В/Ш куща | 90-100 / 70 см |
| Забарвлення квітки | насичено-рожева |
| Розмір квітки | 11-13 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | куляста |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Троянда Август Ренуар (Auguste Renoir) - прекрасний сорт чайно-гібридної троянди. Троянда з повторним цвітінням. Квітки густо-махрові, колір насичено-рожевий, завдяки великій кількості пелюсток, ці троянди мають деяку зовнішню схожість з півоніями. Кущ виростає досить високим до 100 см у висоту шириною до 70 см і гіллястим, красиве темне листя доповнює насичені квітки з пелюстками, що мають двобарвне забарвлення пелюсток.
Саджанці чайно-гібридної троянди Август Ренуар (Rose Auguste Renoir) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 145 ₴




