
Саджанці спрей троянди Жовта Лялька (Yellow Doll)
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-12-00-0015
| Назва лат. | Yellow Doll |
| Назва | Роза Жовта Лялька |
| Оригінатор | Moore, США, 1962 |
| В/Ш куща | 25-30 / 30 см |
| Забарвлення квітки | кремово-жовта |
| Розмір квітки | 2-3 см |
| Аромат | середній |
| Форма квітки | чашоподібна |
| Стійкість до хвороб | слабка (+) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Yellow Doll (Єлоу Дол, Жовта лялька) Мініатюрна троянда
Маленька, акуратна, мініатюрна трояндочка. Бутони розташовані поодинці або зібрані в кисті та розкриваються у ароматні кремово-жовті махрові квітки, з п'ятдесятьма і більше вузькими пелюстками. Цвітіння рясне і тривале. Квіти запашні. Кущ заввишки 25-30 см, розкидистий дуже невеликий. Потрібна профілактика захворювань.
Саджанці бордюрної троянди Жовта Лялька (Yellow Doll) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 120 ₴


