
Саджанці спрей троянди Регенсберг (Rose Regensberg)
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-12-00-0006
| Назва лат. | Regensberg |
| Назва | Роза Регенсберг |
| Оригінатор | Evers, Німеччина, 1979 |
| В/Ш куща | 40-80 / 45 см |
| Забарвлення квітки | рожева |
| Розмір квітки | 10-12 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | куляста, ностальгійна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однолітній |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Роза спрей Regensberg - незвичайно низькоросла і компактна. Відносять до категорії патіо (Patio). Квітки швидко розпускаються, вони яскраво-малинові або густо-рожеві, злегка блакитні, що різко контрастує з білим центром і білими потоками, якими поцятковані пелюстки. Виворіт пелюсток теж біла, хоча рожевий колір просвічує і з вивороту. Пелюсток багато, але квітки швидко показують серединку і виглядають напівмахровими, з блідо-жовтими тичинками у центрі. З'являються в щільних кистях на коротких квітконіжках по 3-7 шт. Листя стійке до захворювань, блискуче, дрібне, дуже темне. Молодий бронзовий приріст. У холодному кліматі рідко перевищує 30-40 см заввишки, а квітки стають більшими, завдяки чому ідеально підходить для переднього краю клумби. Цвітіння практично безперервне.
Саджанці спрей троянди Регенсберг (Regensberg) Ви можете замовити на сайті інтернет-магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) та доставимо їх Новою Поштою до будь-якого міста України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




- Ціна: 120 ₴





