
Саджанці спрей троянди Лаванда (Rose Lavanda)
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-12-00-0005
| Назва лат. | Lavanda |
| Назва | Троянда Лаванда |
| Оригінатор | Delbard, Франція, 1983 |
| В/Ш куща | 30-40 / 30-65см |
| Забарвлення квітки | бузково-лілова |
| Розмір квітки | 2-3 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | келихоподібна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Квітки троянди Лаванда бузкового-лавандового забарвлення, махрові (26 – 40 пелюсток), діаметром до 10 см, келихоподібної форми. Квітки розкриваються повільно на подовжених бутонах по одному на довгих міцних стеблах. Цвітіння повторне протягом сезону. Аромат легкий. Троянда формує кущ висотою від 30 до 40 см і шириною близько 65 см, листя велике, темно-зелене, блискуче, стійке до борошнистої роси і чорної плямистості. Троянда Лаванда прикрасить клумбу і міксбордер, і, звичайно, підійде для зрізання в букети. Часто вирощується як троянда для зрізання. У воді квіти зберігаються до 10 днів.
Саджанці спрей троянди Лаванда (Lavanda) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




- Ціна: 120 ₴


