
Саджанці троянди спрей фрезія (Friesia)
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-12-00-0004
| Назва лат. | Friesia |
| Назва | Троянда Фрезія |
| Оригінатор | Weeks, США, 1970 |
| В/Ш куща | 40-50 / 50 см |
| Забарвлення квітки | жовта |
| Розмір квітки | 4-5 см |
| Аромат | сильний |
| Форма квітки | чашоподібна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Friesia була кращою жовтою трояндою, починаючи з 1970 р, і зараз залишається заслужено популярною. Квітки красивого яскраво-жовтого кольору, з більш темною зворотньою стороною пелюсток. Вони лише злегка вигорають і тримають красиву форму на всіх стадіях розпуску. Червоні тичинки повністю розкритої квітки виглядають дуже привабливо. Ароматні квітки з'являються по одному або в китицях по 3-7 шт, довго тримаються. Кущ компактний, стійкий до захворювань, з темно-зеленим, блискучим листям. Цвіте практично безперервно. Добре себе почуває як в жарку, так і в холодну погоду, і добре тримає дощ. Підходить для вирощування на бідних ґрунтах. Багато хто вважає, що це найкраща жовта троянда. Однак, квітки швидко обсипаються, і перерва між хвилями цвітіння досить велика.
Саджанці спрей троянди Фрезія (Friesia) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




- Ціна: 120 ₴




