
Саджанці троянди флорибунда Шакенборг (Rose Schackenborg)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-08-00-0053
| Назва лат. | Rose Schackenborg |
| Назва | Троянда Шакенборг |
| Оригінатор | Olsen, 1998, Данія |
| В/Ш куща | 60-100 / 50 см |
| Забарвлення квітки | лососево-рожевий |
| Розмір квітки | 8-10 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | чашоподібна |
| Стійкість до хвороб | висока (+++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Троянда Шекенборг - ця троянда ідеально підійде для саду невеликого розміру, так як є чагарниковою. Її густомахрові квітки забарвлені в рідкісний лососевий колір, мають діаметр 8-10 см і чашоподібну форму. Кущ досить розгалужений, максимум досягає 100 см, але найчастіше зустрічаються кущики до 70 см. Троянда Шекенборг, на жаль, позбавлена аромату. Саме тому її дуже люблять вирощувати в домашніх умовах.
Саджанці троянди флорибунда Шакенборг (Rose Schackenborg) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 145 ₴





