
Саджанці чайно-гібридної троянди Утопія (Rose Utopia)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-10-00-0130
| Назва лат. | Rose Utopia |
| Назва | Троянда Утопія |
| Оригінатор | Brad Jalbert, Канада, 2009 |
| В/Ш куща | 90-120 / 80 см |
| Забарвлення квітки | біколор, жовта із червоною облямівкою |
| Розмір квітки | 8-10 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | келихоподібна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: П'ята зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Троянда Утопія ніжна двоколірна чайно-гібридна троянда. Кущ досягає заввишки 80-90 см, гарний, прямостоячий. Листя темно-зеленого забарвлення, з восковим нальотом. Квіти великі 8-9 см густо-махрові з високим центром. Забарвлення насичене з безліччю кольорів і відтінків, квіти жовті з великою окантовкою темного червоно-малинового кольору по краях пелюсток. Морозостійкість і стійкість до захворювань висока.
Саджанці чайно-гібридної троянди Утопія (Rose Utopia) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
- Ціна: 145 ₴





