
Саджанці чайно-гібридної троянди Лів Тайлер (Rose Liv Tyler)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-10-00-0101
| Назва лат. | Rose Liv Tyler |
| Назва | Троянда Лів Тайлер |
| Оригінатор | Meilland, Франція, 2000 |
| В/Ш куща | 90-100 / 70 см |
| Забарвлення квітки | коралово-рожевий |
| Розмір квітки | 11-12 см |
| Аромат | сильний |
| Форма квітки | ажурно-ностальгічна |
| Стійкість до хвороб | висока (+++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Чайно-гібридна троянда Liv Tyler виведена у Франції колекція Meilland. Вишукана, чудова улюблениця багатьох колекцій. Володіє дуже великим бутоном до 12 сантиметрів у діаметрі з ніжним насиченим ароматом. Квітка кремово-рожевого забарвлення з нальотом кольору фуксії, чашоподібної форми, густо-махрова до 80 - 85 пелюсток. Цвітіння дуже рясне, повторне та тривале. Кущ з великою силою росту зростає до 80 сантиметрів заввишки. Стійкість до захворювань середня, зимостійкість висока.
Саджанці чайно-гібридної троянди Лів Тайлер (Rose Liv Tyler) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




- Ціна: 145 ₴






