
Саджанці англійської троянди Вінчестер Кафедрал (Rose Winchester Cathedral)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-01-00-0011
| Назва лат. | RoseWinchester Cathedral |
| Назва | Роза Вінчестер Кафедрал |
| Оригінатор | Austin, Великобританія, 1988 |
| В/Ш куща | 80-90 / 90 см |
| Забарвлення квітки | біло-рожева |
| Розмір квітки | 9-10 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | чашоподібна |
| Стійкість до хвороб | висока (+++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (ПКС) |
Троянда Вінчестер Кафедрал має густо-махрові білі квітки, що розпускаються переважно в кистях по 3-5 квіток на стеблі. Іноді квіти троянди Вінчестер Кафедрал мають кремовий відтінок. Квітки у троянди чашоподібної форми, крайні її пелюстки злегка відгинаються при розпуску. Аромат у троянди Вінчестер Кафедрал насичений. Листя у цієї троянди темно-зелене, матове, практично не схильне до грибкових хвороб. Кущі сильно гілкуються, не високі, 100-120 см.
Саджанці англійської троянди Вінчестер Кафедрал (Rose Winchester Cathedral) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




- Ціна: 145 ₴







