
Саджанці троянди флорибунда Апельсин (Rose Orange)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-08-00-0041
| Назва лат. | Rose Orange |
| Назва | Роза Апельсин |
| Оригінатор | Interplant, Нідерланди |
| В/Ш куща | 60 / 40 см |
| Колір квітки | оранжевий |
| Розмір квітки | 3-5 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | чашовидна |
| Стійкість до хвороб | добра (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Роза Апельсин (Rose Orange) — це роза з яскравими оранжевими квітками, виведена компанією Interplant. Квіти мають чашовидну форму, діаметром 3-5 см, зібрані в кисті по 20-25 штук. Цвітіння цього сорту триває весь сезон, забезпечуючи регулярне появлення нових бутонів. Аромат квітів легкий і приємний. Кущ компактний, висотою від 50 до 70 см і шириною до 40 см. Листя дрібне, зелене, блискуче. Цей сорт характеризується доброю стійкістю до хвороб та морозостійкістю (USDA: Шоста зона).
Саджанці рози флорибунда Апельсин можна замовити на сайті інтернет-магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) та доставку Новою Поштою в будь-яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 145 ₴

