
Саджанці троянди флорибунда Регенсберг (Rose Regensberg)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-08-00-0038
| Назва лат. | Rose Regensberg |
| Назва | Роза Регенсберг |
| Оригінатор | McGredy, Нова Зеландія, 1979 |
| В/Ш куща | 50-60 / 40 см |
| Колір квітки | рожево-білий |
| Розмір квітки | 5-6 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | чашовидна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Роза Регенсберг (Regensberg) — сорт флорибунда з двоколірними квітками. Кущ низькорослий, компактний. Квіти швидко розпускаються і набувають яскраво-малинового кольору, який контрастує з білим центром та білими смужками на пелюстках. Квіти напівмахрові, з великою кількістю пелюсток і блідими жовтими тичинками в середині. Квіти зібрані в суцвіття по 3-7 штук, з короткими квітконіжками. Листя темне, блискуче, стійке до хвороб. Кущ досягає 50-60 см у висоту, має компактну форму.
Саджанці рози флорибунда Регенсберг можна замовити на сайті інтернет-магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) та доставку Новою Поштою в будь-яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




- Ціна: 145 ₴






