
Саджанці троянди флорибунда Ніколо Паганіні (Rose Niccolo Paganini)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-08-00-0037
| Назва лат. | Rose Niccolo Paganini |
| Назва | Роза Ніколо Паганіні |
| Оригінатор | Meilland, Франція, 1991 |
| В/Ш куща | 80-90 / 60-80 см |
| Колір квітки | темно-червоний |
| Розмір квітки | 7-8 см |
| Аромат | середній |
| Форма квітки | бокаловидна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Роза Ніколо Паганіні — сорт флорибунда з бархатними пелюстками темно-червоного кольору. Цвітіння триває з червня до вересня. Квітки діаметром до 8 см зібрані в суцвіття по 6-12 штук. Аромат легкий, з фруктовими нотами. Кущ середнього розміру, висотою до 90 см і шириною до 60 см. Цей сорт має хорошу стійкість до хвороб та відмінно переносить вологу. Роза потребує помірного догляду і буде радувати рясним цвітінням протягом всього сезону.
Саджанці рози флорибунда Ніколо Паганіні можна замовити на сайті інтернет-магазину Rassadnik.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) та доставку Новою Поштою в будь-яке місто України.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




- Ціна: 145 ₴




