
Саджанці троянди флорибунда Сноуфлейк (Rose Snowflake)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-08-00-0026
| Назва лат. | Snowflake |
| Назва | Роза Сноуфлейк |
| Оригінатор | L. Pernille, Данія, 2000 |
| В/Ш куща | 60-70/110 см |
| Колір квітки | біла |
| Розмір квітки | 6 -8 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | чашоподібна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Роза Сноуфлейк — це сорт флорибунда з густими махровими квітами, який має повторне цвітіння протягом сезону. Кущ середнього розміру, висотою 60-70 см, з щільними, темно-зеленими листям з блиском. Квітки білі, діаметром 6-8 см, чашоподібної форми з легким ароматом.
Цей сорт має хорошу стійкість до хвороб та середню морозостійкість, що робить його підходящим для більшості кліматичних умов. Роза Сноуфлейк відмінно підходить для декоративного використання в садах і на клумбах.
Саджанці рози Сноуфлейк можна замовити через наш сайт. Ми забезпечимо надійну упаковку та доставку по всій Україні.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




- Ціна: 145 ₴


