
Саджанці троянди флорибунда Діп Імпрешн (Rose Deep Impression)
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 038-75-66Владислав
- +380 (63) 201-21-55Олена
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48-08-00-0015
| Назва лат. | Rose Deep Impression |
| Назва | Роза Діп Імпрешн |
| Оригінатор | Tantau, Німеччина, 2008 |
| В/Ш куща | 60-80 / 50-60 см |
| Окраска квітки | темно-червоний |
| Розмір квітки | 6-8 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | чашоподібна |
| Стійкість до хвороб | добра (+++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Роза Діп Імпрешн — сорт флорибунда з великими темно-червоними квітами з яскраво-рожевими і світло-рожевими смугами та мазками. Квіти мають чашоподібну форму і діаметр 6-8 см, з легким ароматом. Цвітіння повторюється кілька разів протягом сезону, що дозволяє постійно насолоджуватися її красою в саду.
Кущі цієї троянди досягають висоти 60-80 см і ширини близько 50 см. Листя блискуче, кущ має компактну форму. Сорт має хорошу стійкість до хвороб і морозів, що робить його підходящим для вирощування в різних кліматичних умовах.
Саджанці рози Діп Імпрешн можна замовити через наш сайт. Ми забезпечимо надійну упаковку та доставку по всій Україні.
Ключові особливості наших товарів
саме ми? #02




працюємо? #03




- Ціна: 145 ₴


