Отзывы о компании RassadnikНаталія П.Отлично 23.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaВсі рослинки доїхали, все добре.Комментарий продавца25.11.2025Дякуємо за вашу довіру та позитивну оцінку! З нетерпінням чекаємо на можливість допомогти вам зновуТатьяна К.Отлично 21.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaСпасибо. Саженцы хорошие. Упакованно хорошо. Рекомендую.Комментарий продавца25.11.2025Нам надзвичайно приємно, що ви задоволені. Ваші слова – це найкраще підтвердження того, що ми на правильному шляхуЄвгеній М.Отлично 17.11.2025Комментарий продавца25.11.2025Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи!"Евгеній Т.Отлично 17.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца25.11.2025Дякуємо, що знайшли час написати нам. Ваша підтримка для нас дуже важлива і мотивує нас ставати кращимиВолодимир Л.Отлично 16.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца25.11.2025Ваш позитивний відгук – найкраща винагорода за нашу працюОлексій С.Отлично 16.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaГарні саджанці, відмінно упаковані.Комментарий продавца25.11.2025Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи!Ярослав Б.Отлично 16.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaГарний товарКомментарий продавца25.11.2025Дякуємо, що поділилися своїми враженнями!Таня С.Отлично 16.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца25.11.2025Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи!Ірина Г.Отлично 16.11.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaПросто чудово! Ялинки гарні ,корінці гарні на малині і смородині ,супер ,рекомендуюКомментарий продавца25.11.2025Шановна Ірина, дуже дякуємо за ваш детальний і теплий відгук! Ми дуже раді, що змогли вам допомогтиАнтоніна Д.Отлично 15.11.2025Гарні саджанці полуниці і малини.
Всі рослинки доїхали, все добре.
Дякуємо за вашу довіру та позитивну оцінку! З нетерпінням чекаємо на можливість допомогти вам знову
Спасибо. Саженцы хорошие. Упакованно хорошо. Рекомендую.
Нам надзвичайно приємно, що ви задоволені. Ваші слова – це найкраще підтвердження того, що ми на правильному шляху
Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи!"
Дякуємо, що знайшли час написати нам. Ваша підтримка для нас дуже важлива і мотивує нас ставати кращими
Ваш позитивний відгук – найкраща винагорода за нашу працю
Гарні саджанці, відмінно упаковані.
Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Гарний товар
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями!
Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Просто чудово! Ялинки гарні ,корінці гарні на малині і смородині ,супер ,рекомендую
Шановна Ірина, дуже дякуємо за ваш детальний і теплий відгук! Ми дуже раді, що змогли вам допомогти
Гарні саджанці полуниці і малини.