Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 29.06)
Rassadnik
+380 (97) 507-21-24
Татьяна
+380 (50) 038-75-66
Владислав
+380 (63) 201-21-55
Елена
Корзина
Отзывы о компании Rassadnik
Тетяна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже хороші саджанці полуниці! Велика корнева система, гарно запаковані в тирсу і глину. Дякую
Надежда К.
Отлично
Дуже якісні саджанці. Коренева система супер. Рекомендую
Вадим Ч.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовив 40 саджанців ( самовивіз). Хотіли доповнити замовлення, і проконсультуватися у оператора. Оператор відповів що можна подивитися на місці. Приїхав на точку видачі, там сказали що товар тільки під віправку, нічого на місці немає. В підсумку купив тільки те ,що обрав сам. Оператор , який приймав замовлення і консультант на місці не зацікавлені в продажу товару .
Клавдія Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна К.
Отлично
Доброго вечора, отримала свої саджанці. Вдячна магазину, що замінили мені саджанець який я передумала брати ,на сливу, і на свій вибір поклали мені чудовий сорт малини. Магазин відправляє саджанці протягом 7 днів, але мені потрібно було раніше і продавець поставив мене в термінове замовлення, що за добу я отримала своє замовлення. Дякую за оперативність та за якість товару.
Валентина Ивановна К.
Отлично
Рослини живі,коріння гарно запаковане.прийшло швидко.
Дуже хороші саджанці полуниці! Велика корнева система, гарно запаковані в тирсу і глину. Дякую
Дуже якісні саджанці. Коренева система супер. Рекомендую
Замовив 40 саджанців ( самовивіз). Хотіли доповнити замовлення, і проконсультуватися у оператора. Оператор відповів що можна подивитися на місці. Приїхав на точку видачі, там сказали що товар тільки під віправку, нічого на місці немає. В підсумку купив тільки те ,що обрав сам. Оператор , який приймав замовлення і консультант на місці не зацікавлені в продажу товару .
Доброго вечора, отримала свої саджанці. Вдячна магазину, що замінили мені саджанець який я передумала брати ,на сливу, і на свій вибір поклали мені чудовий сорт малини. Магазин відправляє саджанці протягом 7 днів, але мені потрібно було раніше і продавець поставив мене в термінове замовлення, що за добу я отримала своє замовлення. Дякую за оперативність та за якість товару.
Рослини живі,коріння гарно запаковане.прийшло швидко.