Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 27.06)
Rassadnik
+380 (97) 507-21-24
Татьяна
+380 (50) 038-75-66
Владислав
+380 (63) 201-21-55
Елена
Корзина
Отзывы о компании Rassadnik
Олександр Ш.
Отлично
Замовивив саджанці ківі, а потім побачив, що є більш дорослі саджанці - трирічні. Дуже зручно з промом - відмінив попереднє замовлення, зробив нове. Саджанці прийшли з чудовим корінням, добре розвинені, з гарним корінням, єдине, що прийшлося саджати при +5С, а потім температура впала до -2...+2, але сподіваюся, приймуться нормально.
Надежда Б.
Отлично
Доброго вечора, отримала саджанці полуниці. Все дуже гарно упаковано, саджанці чудові. Дякую за подаруночок. Тепер будемо чекати врожай. Бажаю вам гарної роботи і вдячних покупців. Дякую, мирного неба.
Раїса К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Екатерина Д.
Отлично
Гарне обслуговуваня ,гарна упаковка,всі дерева з бруньками,добрі коріння. Я дуже задоволена цією покупкою,і ціна прийнятна. Велике вам спасибі за вашу чесну працю. Рекомендую.
Марина М.
Отлично
Руслана О.
Отлично
Дякую сайту за гарний товар, рекомендую 👍❤️🤩🤩🤩😘
Роман С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже гарні саджанці по нормальній ціні. Прекрасно упаковані. Будемо дивитись щодо заявленої сортності. Приживаються потихеньку незважаючи на холодну і снідно-дощову погоду. Зробили навіть заміну бракованого саджанця. Гарні ввічливі консультанти і швидка відправка. Магазин рекомендую.
Замовивив саджанці ківі, а потім побачив, що є більш дорослі саджанці - трирічні. Дуже зручно з промом - відмінив попереднє замовлення, зробив нове. Саджанці прийшли з чудовим корінням, добре розвинені, з гарним корінням, єдине, що прийшлося саджати при +5С, а потім температура впала до -2...+2, але сподіваюся, приймуться нормально.
Доброго вечора, отримала саджанці полуниці. Все дуже гарно упаковано, саджанці чудові. Дякую за подаруночок. Тепер будемо чекати врожай. Бажаю вам гарної роботи і вдячних покупців. Дякую, мирного неба.
Гарне обслуговуваня ,гарна упаковка,всі дерева з бруньками,добрі коріння.
Я дуже задоволена цією покупкою,і ціна прийнятна.
Велике вам спасибі за вашу чесну працю. Рекомендую.
Дякую сайту за гарний товар, рекомендую 👍❤️🤩🤩🤩😘
Дуже гарні саджанці по нормальній ціні. Прекрасно упаковані. Будемо дивитись щодо заявленої сортності. Приживаються потихеньку незважаючи на холодну і снідно-дощову погоду. Зробили навіть заміну бракованого саджанця. Гарні ввічливі консультанти і швидка відправка. Магазин рекомендую.