Отзывы о компании RassadnikЛаріса С.Отлично 20.04.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaДумаю що зараз садить клубнику опасно вона засохнетРуслана І.Отлично 19.04.2025Світлана К.Хорошо 19.04.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaзамовленя прийшло швидко,кущі не погані,спілкуваня з автовідповідачем не сподобалосьДіана Ч.Отлично 19.04.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaШвидка відправка, дуже хороше пакування. Кожний саджанець підписаний та добре запакованийЮрій П.Отлично 19.04.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaВіталій К.Отлично 19.04.2025Все сподобалось! Будемо замовляти ще!Саджанці вже радують сад та присадибну ділянку!Гарних клієнтів Вам👍🔥мария б.Отлично 19.04.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮлія У.Отлично 19.04.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaОксана Р.Отлично 18.04.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaДякую за гарні саджанці,вони такі міцні і навіть я не очікувала що вони такі довгі хоч і підрізані.Дякую мені сподобались всі дереваОльга К.Отлично 18.04.2025Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Думаю що зараз садить клубнику опасно вона засохнет
замовленя прийшло швидко,кущі не погані,спілкуваня з автовідповідачем не сподобалось
Швидка відправка, дуже хороше пакування.
Кожний саджанець підписаний та добре запакований
Все сподобалось! Будемо замовляти ще!
Саджанці вже радують сад та присадибну ділянку!
Гарних клієнтів Вам👍🔥
Дякую за гарні саджанці,вони такі міцні і навіть я не очікувала що вони такі довгі хоч і підрізані.
Дякую мені сподобались всі дерева