Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)
Rassadnik
+380 (97) 507-21-24
Татьяна
+380 (50) 038-75-66
Владислав
+380 (63) 201-21-55
Елена
Корзина
Отзывы о компании Rassadnik
Олександер З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена Ч.
Отлично
Нещодавно натрапила на цей сайт і не пожалкувала. Замовляла багато дерев: абрикоси, груші, черешні і полуницю. Потім дозамовила інжир і хурму. Приємно було те, що усі саджанці живі, видно, що свіжевикопані, не сухі, як на інших сайтах. Тому саджанцями дуже задоволена. Висадила, усі прийнялися і пустили бруньки. Полуниця теж свіжекопана. Жодної сухої не було. З відмінною кореневою. Тепер, сподіваюся, що будуть по сорту. Саджанці просто відмінні. Усім рекомендую.
Олександр Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анастасія Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
ЮЛИЯ Е.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Александр Г.
Отлично
Богач М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна З.
Отлично
Замовляла розсаду в чотирьох різних магазинах сади буковини, клиома сервіс, насіння буковини і на олх і якість в них зовсім погана , і замовивши тут можу впевнено сказати — тут найкраща якість! Рослинки міцні, здорові, з добре розвиненою кореневою системою. Приїхали швидко, гарно запаковані, жодна не постраждала в дорозі. Дуже приємно здивувало, що поклали трохи більше, ніж я замовляла — дрібниця, а така приємна! Рекомендую магазин, обов’язково ще звертатимусь!
Нещодавно натрапила на цей сайт і не пожалкувала. Замовляла багато дерев: абрикоси, груші, черешні і полуницю. Потім дозамовила інжир і хурму. Приємно було те, що усі саджанці живі, видно, що свіжевикопані, не сухі, як на інших сайтах. Тому саджанцями дуже задоволена. Висадила, усі прийнялися і пустили бруньки. Полуниця теж свіжекопана. Жодної сухої не було. З відмінною кореневою. Тепер, сподіваюся, що будуть по сорту. Саджанці просто відмінні. Усім рекомендую.
Замовляла розсаду в чотирьох різних магазинах сади буковини, клиома сервіс, насіння буковини і на олх і якість в них зовсім погана , і замовивши тут можу впевнено сказати — тут найкраща якість! Рослинки міцні, здорові, з добре розвиненою кореневою системою. Приїхали швидко, гарно запаковані, жодна не постраждала в дорозі. Дуже приємно здивувало, що поклали трохи більше, ніж я замовляла — дрібниця, а така приємна! Рекомендую магазин, обов’язково ще звертатимусь!
Рекомендую.