Посилочку отримала, саджанці гарно упаковані, все підписано, продавеця рекомендую , 👍 все супер. Дякую
Євген К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Є.
Отлично
Людмила С.
Отлично
Ольга Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Натали Н.
Отлично
Дуже дякую продавцю!!! Швидка доставка. Гарно упаковано👌 Ввічливо спілкувались з приводу замовлення.Туї приїхали не пошкоджені, все добре! Надіюсь, що приймаються всі і будуть радувати нас. Дякую!!!
Посилочку отримала, саджанці гарно упаковані, все підписано, продавеця рекомендую , 👍 все супер. Дякую
Дуже дякую продавцю!!!
Швидка доставка. Гарно упаковано👌 Ввічливо спілкувались з приводу замовлення.Туї приїхали не пошкоджені, все добре! Надіюсь, що приймаються всі і будуть радувати нас. Дякую!!!
Все дуже добре